Dres

Význam slova: Oblečení, které se nosí na sportovní akce nebo při určitých příležitostech. Jedná se o soubor oděvů, které tvoří celek a mají stejný design a barvu. Může se jednat o kompletní sportovní sestavu, nebo o společenský oblek. V případě sportovního dresu se obvykle jedná o tričko a kraťasy nebo kalhoty, které mají na sobě nápis nebo emblém týmu nebo značky. V případě společenského dresu se jedná o sako, kalhoty a košili, které jsou navzájem sladěné a mají společný design.

Synonyma: uniforma, oblek, šaty, kostým, oděv, úbor, šusťáky, sportovní oblečení, tepláky, džíny

Hovorově: Dress, shirt, garment, jersey, outfit, uniform

Další synonyma

Kolkolem

Obejít nebo okroužit něco nebo někoho.

Pohrdat

Popis slova, který znamená opovrhovat nebo pohřbívat. Jde o vyjádření silného pohrdání nebo pohřbení něčeho, co je považováno za nepřijatelné nebo nežádoucí. Slovo má negativní konotace a používá se při vyjadřování silného odmítání nebo nenávisti vůči něčemu nebo někomu.

Samovolně

: Slovo \"samovolně\" znamená jednání bez vnějšího vlivu, na základě vlastní vůle nebo rozhodnutí. Může být použito jako synonymum pro \"dobrovolně\" nebo \"svévolně\", ale v tomto kontextu je důležité zdůraznit, že jednání probíhá bez nějakého vnějšího vlivu nebo ovlivnění.

Žvanivý

Žvanivý - slovo označující člověka, který je šotoušský a chichotavý, který rád žvaní a je příliš hlučný.

Obchůzka

Kontrola, prohlídka nebo průzkum daného místa, objektu nebo situace, obvykle za účelem zjištění stavu, případných nedostatků nebo porušení pravidel.

Vyvracet

Odmítat nebo vyvracet znamená nepřijímat nebo popírat něco, co je považováno za pravdivé nebo správné.