Kořenit

Význam slova: Výraz \"kořenit\" znamená, že je něco pikantní nebo kořeněné. Je to slovo, které se používá pro popis jídla nebo nápoje, které má výraznou chuť a je plné koření. Může se také používat pro popis vůně, která má silné kořeněné tóny. Slovo \"kořenit\" se často používá pro popis exotických a orientálních pokrmů, které jsou bohaté na koření a mají silnou a pikantní chuť.

Synonyma: ostře, pikantně, kořeně, štiplavě, výrazně, peprně, pálivě, aromaticky, kořenově, kořeněně

Hovorově: připečovat, vyprášit, štiplavý, pálivý, oživit, vyšperkovat

Další synonyma

Shromáždění

Skupina lidí, která se sešla na určitém místě za určitým účelem.

Nynější

současný, momentální, v současné době platný. Slovo "nynější" se používá pro označení toho, co je právě teď, v daném okamžiku. Je synonymem pro slovo "aktuální" a používá se například v souvislosti s aktuální situací, událostmi nebo stavem něčeho. Význam slova "nynější" je tedy vztahován k přítomnosti a označuje to, co je platné právě teď.

Vábivý

Vábivý znamená lákavý, přitažlivý, naléhavý. Je to slovo, které vyjadřuje schopnost něčeho přitahovat a přesvědčit. Vzbuzuje zájem a touhu. V kontextu může být použito například pro popis přitažlivého nabídky, atraktivní osoby nebo lákavého příslibu. schopnost přitahovat a přesvědčit, přitažlivost, lákavost.

Kostěný

související s kostmi, týkající se kostí, vztahující se k kostem.

Přeplnit

naplnit přes míru nebo přecpávat přes kapacitu.

Maximum

Nejvyšší možná hodnota, limit, vrchol.